נוף חי | פתרונות גינון ופיתוח חוץ
גינות גג ומרפסות
בעשור האחרון רוב הדירות בארץ נבנות עם מרפסות במידות שונות. דבר זה מאפשר גם לבעלי מרפסות להגשים חלום ולהקים גינה קטנה במרפסת.
נוף חי גינון אדניות עץ מאפשרת לבעלי מרפסות ודירות גג לתכנן אדניות עץ במידות שונות המתאימות לכל לקוח ולכל מטרה. האדניות של נוף חי בנויות מעץ אורן מחוטא ומוקצע. העצים מחוברים בעזרת זוויות ברזל וברגים ומחוזקים על מנת שהאדניות יעמדו שנים רבות. אדניות העץ נאטמות ביריעות פי.וי.סי המולחמות ליצירת אגן גמיש המתאים לגוף העץ. באדניות משולב נקז איכותי של טכנורם.
האדניות צבועות בצבעי לזור שונים על פי בחירת הלקוח. האדניות בנויות במידות חתך של 0.50X0.50לפי מטר רץ. קיים גם בנוסף חתך של 0.35X0.35לפי מטר רץ. ניתן גם לבנות את האדניות בכל אורך , רוחב ועומק שרוצים על פי הזמנת הלקוח.
אחד החסרונות הקיימים בגידול צמחים גדולים במכלי עץ או מיכלים אחרים הוא שהמיכלים מתמלאים בשורשים לאחר שנה או שנתיים ולא ניתן לשתול בהם לאחר מכן פרחים וצמחים שונים במקביל לצמחיה הקיימת.
לפיכך נוף חי גינון ואדניות עץ פיתחה בשנה האחרונה אדנית שכדוגמתה טרם נראתה בעולם והוצגה בתערוכת גנים ירוקים 2006 בגני התערוכה שם זכתה בהצלחה גדולה.
מדובר באדנית גדולה שבחזית שלה אנו מוסיפים אדנית קטנה מעץ המשתלבת באופן אסטטי. מידותיה של האדנית הקטנה הנקראת קנגרו הם 0.15X0.15 וגם אדנית זו אטומה ביריעות פי.וי.סי מולחמות. אדנית זו ניזונה מהמשך הטפטפות של האדנית הגדולה וזו מתנקזת לאדנית הגדולה. אדנית הקנגרו מאפשרת לנו לשתול פרחים עונתיים במשך כל העונות מבלי שהשורשים של השיחים הגדולים יפריעו לצמיחה.

נוף חי מתמחה בכל תחומי הגינון:
הקמת גינות.
בניית דקים ופרגולות.
בריכות דגים.
בניית מערכות השקייה.
בניית אדניות עץ.
איטומים מ- P.V.C לפי מידה.
כריתות עצים.
ועוד....

חברת נוף חי מתמחה במיוחד בהקמת גינות גג ומרפסות.
אנו יצרנים של אדניות עץ + איטום P.V.C

להגדלה לחץ על התמונה.
Webbed by TOOLBOX Digital Media